Графики работы в шестой школьный день

Объединения по интересам

развернуть

 

График работы объединений по интересам

в 2021/2022 учебном году

 

Название объединения по интересам День и час проведения Руководитель объединения по интересам
Баскетбол

Среда

18.00-.19.00

Гатило Т.С.
В стране музыки

Среда

12.30-13.15

Пузиновская Е.В.
Декоративные цветы

Среда 

14.20-15.05

Абрамович Е.В.
Настольный теннис

Суббота

17.00-18.00

Гатило Т.С.
Патриоты Родины

Четверг

14.20-15.05

Отливанчик А.Н.
Поиграем вместе

Понедельник

13.30-14.15

Гатило Т.С.
Спадчына

Понедельник

15.25-16.10

Мышковец И.В.
Техническое творчество

Суббота

10.00 - 11.00

Отливанчик А.Н.
Юный конструктор

Пятница 

13.30-14.15

Абрамович Е.В.
свернуть

Факультативные занятия

развернуть

Графік факультатыўных заняткаў

 

  Клас

Назва факультатыўнага занятка

День тыдня

Час

Настаўнік

1

Вытокі роднай мовы

аўторак

12.30 -13.05

Пузіноўская Е.В.

1

Рашэнне тэкставых задач

чацвер

12.30 -13.05

Пузіноўская Е.В.

1

Уводзіны ў свет замежных моў

панядзелак

12.30 -13.05

Калянчук І.В

2

Вытокі роднай мовы

панядзелак

12.30 – 13.15

Абрамовіч А.В.

2

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.30 – 13.15

Абрамовіч А.В.

2

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграмавання Scratch

серада

13.30 - 14.15

Абрагімовіч М.І

2

Уводзіны ў свет замежнай мовы

чацвер

12.30 – 13.15

Калянчук І.В.

3

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграмавання Scratch

панядзелак

13.30 – 14.15

Абрагімовіч М.І.

3

Асновы праваслаўнай культуры

чацвер

13.30 - 14.15

Мацавіла С.Э.

3

У краіне знаемых незнаемцаў

аўторак

13.30 – 14.15

Мацавіла С.Э.

4

Рашэнне тэкставых задач

панядзелак

13.30 – 14.15

Абрамовіч Г.І

5

Сцяжынкамі матэматыкі

чацвер

13.30 – 14.15

Семерыкова Г.В

5

Грані слова: ад гука да склада

чацвер

13.30 – 14.15

Мышкавец І.В

6

Практыкум па чытанні

пятніца

14.30 - 15.15

Даніловіч В.В.

6

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

аўторак

14.30 - 15.15

Мышкавец І.В.

6

Падарожжа з матэматыкай

чацвер

14.30 - 15.15

Семерыкова Г.В

7

Школа юных матэматыкаў

серада

14.30 - 15.15

Семерыкова Г.В.

8

Фізіка вакол нас

аўторак

14.30 - 15.15

Атліванчык А.М.

9

Гэты няпросты просты сказ

пятніца

14.30 - 15.15

Мышкавец І.В.

9

Паўтараем матэматыку

субота

09.15 – 10.00

Абрагімовіч М.І.

9

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

серада

14.30 – 15.15

Ігошына В.А.

 

 

 

 

свернуть

Работа спортивного и тренажерного залов

развернуть

 

График работы спортивного зала

с 10.00 до 12.00, с 17.00 до 20.00;

График работы тренажерного зала

с 10.00 до 12.00, с 17.00 до 20.00.

свернуть